Svenska Samhällsfastigheter AB

Postadress:
Box 55603, 102 14 Stockholm

Besöksadress:
Riddargatan 12B. 1 tr. Ög
114 57 Stockholm

Personal

Martin Schmidt – Founding Partner & Head of Sustainability
070 970 0455 – Martin@svesamfast.se

Peter Bornvik – Founding Partner
070 896 67 67 – Peter@svesamfast.se

Fredrik Engberg – Founding Partner & CEO
073 780 5460 – Fredrik@svesamfast.se

Jonas Vestin – CFO
070 766 0070 – Jonas@svesamfast.se

Josefine Hybertsen – Head of Accounting
073 729 9838 – Josefine@svesamfast.se

Kristoffer af Jochnick – Analyst
072 206 6700 – Kristoffer@svesamfast.se

Martin Palm – Analyst
076 555 9333 – Martin.palm@svesamfast.se